MENU
Serwis BB
Naprawa drukarek
Oferta

O firmie
 
 

 Serwis Biuro Bank

Oferta
 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami:
600 29 77 13 i (041) 25 30 143
oraz pod adresem mailowym: serwisbb@wp.pl

Serdecznie Państwa witamy i dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Oferujemy usługi w zakresie naprawy i serwisu drukarek oraz innych urządzeń w Państwa biurze. Zawieramy umowy na stałą opiekę nad sprzętem, niedrogą, systematyczną konserwację, co eliminuje kosztowne naprawy. W przypadku potrzeby wymiany części wymieniamy je na miejscu u Klienta podczas konserwacji bez kosztów robocizny. W umowach na stałe konserwacje sprzętu dajemy atrakcyjne propozycje cenowe i nie naliczamy kosztu dojazdu.

Serwis drukarek
Pod pojęciem „serwis” rozumiemy nie tylko samą naprawę urządzeń, które ulegly awarii, ale także wszelką opiekę nad sprzętem i planową konserwację. Najbardziej kosztowne naprawy wynikają z braku prowadzenia systematycznej konserwacji sprzętu. Koszt konserwacji w stosunku do kosztu awarii powstałej na skutek braku konserwacji ma się tak jak 1 do 25. Wydając 20 złotych na konserwację zaoszczędzacie Państwo około 500 złotych.

Program oszczędnościowy
W naszej konserwacji uwzględniamy jednocześnie ekonomię Państwa firmy i dlatego dla zainteresowanych oszczędnoscią mamy także ciekawą ofertę. Opracowaliśmy bezpieczną metodę używania tańszych materiałów eksploatacyjnych.
Z reguly alternatywne stosowanie nieoryginalnych taśm daje oszczędności eksploatacyjne tylko jeśli dokonuje się także odpowiedniej konserwacji sprzętu, która uwzglednia typ taśmy. W przeciwnym razie jest to jedynie oszczedność pozorna, ponieważ nieoryginalna taśma bardzo często powoduje awarię głowicy w drukarce. Nasz serwis posiada odpowiednie materiały konserwujące, które umożliwią Państwu korzystanie z tańszych (nieoryginalnych) taśm bez awarii sprzętu. Posiadamy także inne alternatywne materialy, których stosowanie znacznie obniża koszty eksploatacyjne.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszego doświadczenia - służymy Państwu także bezpłatną pomocą i informacją telefoniczną.


Telefony kontaktowe
600 29 77 13 i (041) 25 30 143
lub email
(kliknij tutaj)